Binanıza ya da iş yerinize anahtar kullanmadan girmek istemez misiniz?


Main serisi ürünler size, giriş kapılarında kullanılan elektronmekanik kilitleri anahtar kullanmadan açmanızı sağlayan opsiyonlar sunarak hayatınızı kolaylaştırır.


Sisteme entegre edilmiş akü tertibatı sayesinde bu sistemler, elektrik kesintisi durumunda da çalışmaya devam eder ve kapınızın sorunsuz bir şekilde açılmasını sağlar.

Elektromekanik kilit karşılığı (basaç), elektromanyetik kilit  ve tirajlı kilit gibi elektromekanik kilit sistemlerini kontrol edebilir
Uzaktan kumanda ile kullanılabilir
Elektrik kesildiğinde kendi aküsü ile çalışmaya devam eder
DESi, elektronik kart üretimi konusunda dünyanın ulaştığı son nokta olan SMD (surface mount device) teknolojisini kullanmaktadır.

 

Bu teknoloji ile elektronik kartlar, noktasal montaj yerine yüzey montaj sistemiyle üretilir. Kart üzerindeki komponent bağlantı noktalarına lehim, krem halde sürülür. Elektronik komponentler kart üzerindeki yerlerine yerleştirildikten sonra fırınlanan elektronik kart, test edilmeye hazır hale gelir. Bu işlemlerin tamamı robot teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilir.

 

Sonuç olarak cihazlar, sarsıntısı yüksek ortamlarda bile problemsiz olarak çalışır.

 

Sabit kodlu kumandalarda, butona basıldığında RF olarak yayılan kod sürekli aynıdır. DESi uzaktan kumandaları ise değişken (rolling) kod teknolojisini kullanır. Değişken kod teknolojisi kısaca aşağıdaki gibi çalışmaktadır:

 

- Değişken kodlu kumandanın butonuna bastığınızda şifrelenmiş bir kod RF olarak yayılır.

 

- Aynı butona bir defa daha bastığınızda, yine şifreli olarak farklı bir RF kod yayılır. Aynı kod tekrar yayınlanmaz.

 

Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylı olan 433,92 MHz frekansında yayın yapan DESi kumandaları, size konfor ve güvenliği birlikte sunuyor.

 

ÜRÜN FİYATI
(KDV dâhil, montaj hariç)
476 TL