Size, konfor ve güvenliği birleştiren ürünlerimizden biri olan Uzaktan Kumanda Kontrollü Kapı Giriş Sistemi – PiKS dynamic’den bahsetmek istiyoruz.

Artık kapınızı açmak için anahtarı çevirmek yerine, uzaktan kumandanızın bir butonuna basmanız yeterli olacak. Aynı konforu kapınızı kilitlerken de yaşayacaksınız. Güvenilirliği klasik anahtar sistemlerinden kat kat daha üstün olan bu giriş sistemi, yaşamınızı kolaylaştıracak ve güvenliğinizi arttıracak.
 

 

Alkaline pillerle 4.000 tam kilitleme açma yaptırabilen özel elektronik tasarım.
Kapının estetik görünümünü bozmayan ankastre yapı
Elektrik besleme opsiyonu
Uzaktan kumanda ile kilidin tam kontrolü
Kilidin anahtarla kullanımına engel olmayan akıllı tasarım
Sabit kodlu kumandalarda, butona basıldığında RF olarak yayılan kod sürekli aynıdır. DESi uzaktan kumandaları ise değişken (rolling) kod teknolojisini kullanır. Değişken kod teknolojisi kısaca aşağıdaki gibi çalışmaktadır:

 

- Değişken kodlu kumandanın butonuna bastığınızda şifrelenmiş bir kod RF olarak yayılır.

 

- Aynı butona bir defa daha bastığınızda, yine şifreli olarak farklı bir RF kod yayılır. Aynı kod tekrar yayınlanmaz.

 

Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylı olan 433,92 MHz frekansında yayın yapan DESi kumandaları, size konfor ve güvenliği birlikte sunuyor.

 

DESi, elektronik kart üretimi konusunda dünyanın ulaştığı son nokta olan SMD (surface mount device) teknolojisini kullanmaktadır.

 

Bu teknoloji ile elektronik kartlar, noktasal montaj yerine yüzey montaj sistemiyle üretilir. Kart üzerindeki komponent bağlantı noktalarına lehim, krem halde sürülür. Elektronik komponentler kart üzerindeki yerlerine yerleştirildikten sonra fırınlanan elektronik kart, test edilmeye hazır hale gelir. Bu işlemlerin tamamı robot teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilir.

 

Sonuç olarak cihazlar, sarsıntısı yüksek ortamlarda bile problemsiz olarak çalışır.

 

ÜRÜNE AİT AKSESUARLAR
ÜRÜNE AİT BROŞÜR